ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  עורך דין חוזים

  חוזה הוא מסמך שחתום על ידי שני צדדים (או יותר) שהסכימו לתנאי החוזה, והסכמתם באה לידי ביטוי בחתימה על החוזה. על הפרה של תנאי החוזה ניתן לקיים אכיפה על ידי פנייה לבית המשפט, ולכן חשוב לנסח את החוזה באופן כזה אשר משרת את האינטרסים שלכם. בחיי היומיום מוכרים לנו כמה סוגים של חוזים כמו חוזה שכירות של משרד או דירה, חוזה התקשרות מול חדר כושר למשל המבוסס על מנוי חודשי, ועוד. עורך דין חוזים מסייע לעסקים רבים בכל הקשור להתנהלות בחוזים.

  חוזים לבעלי עסקים

  עסקים רבים, בין אם מדובר על עסק קטן או על ארגון גדול – נחשפים במהלך חיי העסק לחוזים שונים עליהם הם נדרשים לחתום. כך למשל מדובר על חוזה שכירות של משרדים או למשל על חוזה הפצה של מותג מחו"ל. המקרים הם רבים ומגוונים וחשוב מאוד להבין שכל חתימה על חוזה חייבת להתבצע אך ורק אחרי בדיקתו והתאמתו עבורכם על ידי עורך דין חוזים. חתימה על חוזה מבלי להבין את הפרטים הקטנים, את המשתמע מבין השורות ואת החוקים הרלוונטיים – פירושה כמו עיוור שחוצה כביש ללא סיוע.

  איזון

  נקודה שחשוב להבין בהקשר הזה היא שמצד אחד החוזה חייב להיות מותאם למטרות שלכם ולהגן עליכם, ומהצד השני החוזה לא יכול להיות מתאים רק לצד שלכם – אחרת הצד השני לא יחתום עליו. וכמו שאומרים לטנגו צריך שניים, אין הרי משמעות לחוזה שרק צד אחד חתום עליו. כדאי מאוד לכם לפנות לעורך דין חוזים על מנת לקבל את כל הליווי והייעוץ.

  חתימת חוזים מול עובדים

  מומלץ מאוד עבור בעלי עסקים ומעסיקים לחתום על חוזה עבודה מול כל עובד. החוזה מגן על שני הצדדים, והוא כלי חשוב על מנת לעגן את תנאי העבודה, ההסכמות בין העובד למעסיק ועוד. כדי להחזיק ברשותכם חוזה עבודה שמתאים עבור העסק ועבור העובדים שלו, יש לפנות לעו"ד חוזים אשר בקיא בתחום וינסח עבורכם חוזה אידיאלי. עורך דין חוזים יסייע לכם בהיבטים משפטיים רבים של העסק.

  קרדיט: freepik

  קרדיט: freepik

  עורך דין דיני חוזים

  חוזים והסכמים הם לא דבר קל. ההבנה של כל משמעויות החוזה והסעיפים הסבוכים היא מלאכה לא פשוטה – ולכן עורך דין דיני חוזים מספק כאן את הפתרון. עורך הדין ינסח עבורכם הסכם וחוזה מתאים, יביא לידי ביטוי את האינטרסים שלכם, ויספק לכם הרבה שקט.

  עורך דין בקיא ומנוסה

  תחום דיני החוזים דורש הבנה רבה ובקיאות, ולכן על עורך הדין להיות מיומן מאוד ובקיא בכל הדרוש. עורך דין דיני חוזים מביא לידי ביטוי מיומנות רבות והבנה של מקרים מהשטח, שליטה בשפה העברית ויכולת ניסוח מקצוענית בחוזה עצמו. הגנה על האינטרסים החיוניים של העסק שלכם היא המשימה החשובה, ולכן רק עורך דין מנוסה יכול לעשות זאת בצורה טובה.

  הסכמי מייסדים ועוד

  חתימה על חוזים של מייסדים, חברות ושותפויות היא אחד הנדבכים החשובים כאשר מדובר על דיני חוזים. אם אתם עומדים בפני מיזוג, רכישה, הסכם שותפות או חתימה על שיתוף פעולה אסטרטגי – הכניסו לתמונה עורך דין דיני חוזים שינסח וימצה עבורכם את המיטב בנוסח החוזה. כמובן שגם הצד השני לעסקה שוכר לעצמו עורך דין, וכאן נכנסים לתמונה האיכויות של עורך הדין שלכם, שיעשה את המקסימום לטובתכם. חוזים צריכים לכלול גם מנגנון פיצוי, תנאים שונים ורכיבים רבים שלא ברורים וידועים בהכרח למי שאינם מגיעים מתחום דיני החוזים.

  לבחור עורך דין דיני חוזים

  כאשר אתם עומדים לבחור עורך דיני חוזים חשוב מאוד שתעשו בחירה מושכלת ותבחרו בעו"ד מיומן ומקצועי, שמתאים לצרכים שלכם ולתחום העיסוק של העסק. רק עורך דין דיני חוזים שיש לו ניסיון מספק יוכל לספק לכם ולעסק שלכם ערך מוסף אמיתי ברגעי האמת. עורך דין כזה חייב להיות עם ידע, ניסיון, ייצוגיות, זמינות וחיבור ביניכם לבינו. פעמים רבות הקשר בין העסק לבין עורך הדין הוא קשר ארוך טווח ולכן חשוב לבחור את מי שיתאים עבורכם.

  אל תוותרו על שירות מקצועי, אמינות, חוזים מתאימים וליווי משפטי. אלו הדברים החשובים עבור העסק שלכם, שידחפו אותו קדימה ויסייעו לו להתרחב ולצמוח בהמשך הדרך.

  עורך דין לחוזים

  המקרים בהם עסקים וחברות נדרשים לשירותיו של עורך דין לחוזים הם רבים. כך למשל מדובר על מקרים כמו הפרת חוזים, פרשנות של חוזה, טעויות שנפלו בחוזים והסכמים, אכיפת החוזה ופיצויים ועוד. מומלץ מאוד לפנות לעורך דין חוזים לא רק כאשר מתגלות בעיות כמו הצורך באכיפת חוזה או ביטולו, אלא עוד בתחילת הדרך כאשר מנסחים את החוזה ולפני שחותמים עליו. כך תחסכו לעצמכם התעסקות מיותרת, אם וכאשר בעתיד עולות שאלות.

  הערך המוסף – עורך דין לחוזים

  עורך דין לחוזים מביא עמו ניסיון מהשטח ממקרים קודמים, שבין אם אלו מקרים שעמדו לפתחו של בית המשפט או מקרים שנסתיימו בהליך בוררות. המיומנות והניסיון של עורך הדין באים לידי ביטוי בניסוח חוזה שישרת את האינטרסים של שני הצדדים ויעמוד במבחן המציאות, כולל בפתחו של בית המשפט. ולכן חשוב שהחוזה ינוסח באופן ברור שלא משתמש לשתי פנים, שיכלול את כל המקרים האפשריים, ושיהיה תקף. חתימה על חוזה שאיננו תקף אין לה ערך ולכן מדובר באספקט חשוב.

  למצוא פתרונות – עורך דין לחוזים

  כאשר אתם פונים לעורך דין לחוזים על מנת להתמודד עם בעיה שקשורה בהפרת חוזה או בפרשנות שלו, הרי שכאן הערך המוסף של עורך הדין בא לידי ביטוי במציאת פתרונות יצירתיים ועסקיים לבעיות שעל הפרק. הפתרון יכול להיות בוררות, או למשל התפשרות עד רמה מסוימת מול הצד השני לחוזה. חשוב להבין שהגעה לבית המשפט בכל הקשור לחוזים יכולה לקחת זמן, לגרור הוצאות משפטיות, לגזול שעות עבודה יקרות ומחיר אישי. ולכן לעתים הפתרון האידיאלי הוא לא להגיע לשלב הזה, אלא תחת ליווי של עורך דין לחוזים למצוא את דרך המלך מבלי לעמוד מול השופט.

  רק חוזה כתוב?

  כדאי לדעת שחוזה לא חייב להיות חתום וכתוב. ישנם מקרים בהם חתימת החוזה יכולה להתבצע גם בעל פה וגם בהתכתבות. ולכן זו סיבה נוספת שכל עסק חייב עורך דין לחוזים שיספק לו ליווי וייעוץ.

  תוכלו לקבל ייעוץ משפטי בדיני חוזים ולקיים פגישת היכרות עם עורך דין לחוזים.

  עורך דין לענייני חוזים

  ניהול עסק כולל בתוכו חלק בלתי נפרד של חתימה והתמודדות עם חוזים והסכמים. גם תביעות והפרות של הסכמים הם לא אחת חלק משגרת הניהול של העסק, ולכן חשוב מאוד להיות מלווים על ידי עורך דין לענייני חוזים. מדובר על מקרים רבים כמו למשל חוזה שכירות למשרד, הסכמי השקעה או הפצה, הסכם התקשרות מול לקוח או גוף עסקי ועוד שורה ארוכה של מקרים.

  שירותיו של עורך דין לענייני חוזים

  ישנה נטייה להניח שעורך דין לענייניי חוזים מעורב רק בשלב ניסוח החוזה או הפרתו. אך האמת היא שעורך דין לענייני חוזים מספק ערך מוסף רב לאורך כל המהלך – החל מניסוח החוזה וחתימתו, ממשיך בהתנהלות השוטפת של העסק שמביאה לידי ביטוי את הכתוב בחוזה, ועד לאפשרות שיצוצו בעיות או אי הסכמות בהמשך אל מול הצד השני לחוזה. אתם תקבלו ייעוץ ראשוני, ניסוח וכתיבה של הסכם או חוזה שיביא לידי ביטוי את נקודת המבט שלכם ואת האינטרסים שלכם, ליווי משפטי במהלך חיי העסק והתייעצות, וגם כמובן טיפול בתביעות ככל שיש צורך. הטיפול כולל לא רק הגשת תביעות או התמודדות עם תביעה שהוגשה בבית המשפט, אלא גם אפשרות במקרה הצורך של ניהול הליך בוררות או גישור ושימוש בכלים משפטיים נוספים.

  הסכמי מייסדים ועוד

  כאשר מקימים עסק או מיזם חדש עולה הצורך בחתימה על הסכם מייסדים או הסכם להקמת שותפות. בהקשר הזה עולות סוגיות רבות חשובות כמו למשל כיצד יחולקו הרווחים, מי יקבל החלטות, כיצד מצרפים שותפים חדשים בהמשך הדרך, כמה ישקיע כל אחד בהקמת המיזם ועוד. מדובר בסוגיות משפטיות להם משמעות רבה מבחינה כלכלית ופיננסית – ולכן הבחירה בעריכה וחתימה על הסכם מייסדים או הסכם להקמת שותפות באופן עצמאי, וללא ליווי של עורך דין היא בחירה מסוכנת מאוד.

  ליווי משפטי

  עורך דין לענייני חוזים יספק לכם ליווי משפטי כולל וטיפול בסוגיות משפטיות שונות. בעל עסק שאיננו בעל השכלה משפטית מתאימה וניסיון משפטי עדכני – לא יכול להתנהל בצורה נכונה ובריאה ללא עורך דין.

  עורך דין חוזה דירה

  אם אתם משכירים נכס שבבעלותכם חשוב מאוד שחוזה השכירות יתאים ויגן עליכם. עורך דין חוזה דירה יביא לידי ביטוי בחוזה את האינטרסים שלכם, את אופן הטיפול בסיטואציות שיכולות להופיע במהלך תקופות ההתקשרות ובתנאי ביטולו. כך למשל אם במהלך תקופת השכירות השוכר מסב נזק לנכס או לא משלם– הרי שחוזה שכירות טוב יביא לידי ביטוי את הטיפול במצבים כאלו.

  לא רק החוזה עצמו

  במהלך התהליך על ניסוח חוזה דירה הרי שנבדקים גם יכולות התשלום של השוכר עצמו, איכות הערבים ועוד. ולכן עורך דין חוזה דירה יוודא כי כל האלמנטים הללו קיימים בצורה מספקת. חשוב גם לבצע הבחנה בין עיקר לטפל – ולכן ניסוח החוזה וההתמקדות בדברים החשובים היא קריטית. חוזה דירה יכול להיות גם בתפירה אישית לדרישות הלקוח או גנרי עם ההתאמות הדרושות. כמובן שהדבר תלוי בסוג הנכס, ברצונות של בעל הנכס ובהתאמה לסיטואציה. כמובן שחוזה דירה לדירת מגורים לסטודנטים לא יהיה זהה לחוזה דירה של וילת יוקרה.

  טיפול בקשיים

  ישנם מקרים בהם השוכר לא משלם ונדרש לפנות אותו. אם חוזה דירה לא מותאם מראש עבור מקרה כזה, ברי שברגע האמת בהחלט יתגלו קשיים ובעל הנכס ישלם הוצאות רבות לפינוי השוכר. הרצון לחסוך את שכר הטרחה לעורך דין חוזה דירה, מתגלה ברגע האמת כלא משתלם כלכלית אל מול הבעיות שעלולות להתעורר בהמשך. כדאי מאוד לפנות לקבלת שירותיו של עורך דין חוזה דירה ולהיות שקטים.

  דגשים לחוזה דירה

  כאשר חותמים על חוזה שכירות לדירה חשוב מאוד לשים לב לפרטים רבים, כאשר הפרטים העיקריים החשובים הם קיומם של ערבים, ובדיקת טיבם. רצוי שיהיו שני ערבים. חשוב גם לבחון תלושי שכר של השוכר ולצלם את תעודת הזהות. בדקו גם התאמה בין מספר תעודת הזהות המופיע בתלושי השכר לבין זה המופיע בתעודת הזהות עצמה. כדאי גם שדמי השכירות יימסרו מראש בהמחאה ולא על סמך הבטחה של השוכר שיבצע מדי חודש העברה בנקאית.

  אל תהססו ופנו עוד היום אל עורך דין חוזה דירה.

  שתף

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר