ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  ליווי משפטי לעסק

  כל עסק באשר הוא נדרש להתנהל גם בהיבט המשפטי. כך, חלק בלתי נפרד מהתנהלות העסק היא חתימה על חוזים, הצעות מחיר, הקפדה על דיני עבודה, גביית תשלומים מלקוחות ועוד. כמובן שככל שהעסק גדל וצומח, כך החשיבות של ליווי משפטי לעסק הולכת וגדלה. עסק בתחילת דרכו ובשלבי הקמה, בפרט שמדובר בשותפים, זקוק מאוד לליווי משפטי על מנת לבנות נכון את מערכת היחסים החוזית בין הצדדים בשאיפה לדייק את התחייבויות הצדדים האחד כלפי רעהו וכלפי העסק ובכך לצמצם מחלוקות עתידיות,  וכן לחסוך בתשלומי מיסים, להתנהל נכון מול הרשויות השונות ועוד.

  סל השירותים ליווי משפטי

  עורך דין שיספק לכם ליווי משפטי לעסק למעשה יספק לכם סל שירותים חיוני מאוד שכולל מעבר וניסוח של חוזים מול לקוחות, ספקים ושיתופי פעולה, ניסוח של מכתבי התראה, העסקת עובדים בהתאם לדיני עבודה, ייעוץ כאשר עומדים על הפרק רכישה או מיזוג של החברה או של פעילות כלשהי. השירותים של ליווי משפטי לעסק גם כוללים ייצוג בבתי משפט בשעת הצורך והכנת חומרים לפני כן, הכנת תצהירים ועוד שורה ארוכה של שירותים.

  מי צריך ליווי משפטי עסקי

  כל עסק באשר הוא זקוק לליווי משפטי לעסק כאשר סוגי העסקים שנזקקים לכך הם חברות בע"מ, עוסק מורשה, עוסק פטור, עמותה, מלכ"ר, חל"צ ושותפויות במבנים שונים. ואם אתם לא בטוחים לגבי שירותים משפטיים לעסק שלכם הרי שההמלצה היא לקיים פגישת ייעוץ עם עורך דין שמתמחה בתחום המסחרי ומספק שירותים לעסקים, חברות ותאגידים.

  לא להתבלבל

  חשוב מאוד לשים לב שאתם לא מתבלבלים במקרה הבא – כאשר מדובר על פרילנסר. גם עסק שמבוסס על אדם אחד שהוא בעליו של העסק והעובד היחיד בו (למשל סטודיו לגרפיקה ששייך ומעסיק רק את בעליו) הוא עסק שזקוק לשירותים משפטיים. מטבע הדברים חלק מהעבודה השוטפת של סטודיו לגרפיקה היא חתימה על חוזי התקשרות ואספקת עבודה ללקוחות. ולכן חשוב מאוד לוודא שההסכמים והחוזים מנוסחים בצורה הנכונה אשר משרתת את צרכי העסק. ללא השכלה משפטיך וניסיון רלוונטי קשה מאוד להגיע למצב שהחוזים וההסכמים בעסק שלכם משרתים בצורה מלאה את המטרות והצרכים שלכם. ולכן כדאי מאוד לפנות לעו"ד חברות וחוזים שיספק ליווי משפטי לעסק שלכם.

  קרדיט: freepik

  קרדיט: freepik

  עורך דין לעסקים קטנים

  עסקים קטנים מתנהלים אל מול גורמים רבים בכדי להצמיח ולקדם את העסק. בין אם מדובר על גבייה מלקוחות, הסכמים מול ספקים, יצירת שיתופי פעולה והעסקת עובדים או נותני שירותים. בכל אחד מהמקרים נדרש ליישם ידע משפטי יקר מפז. לא תמיד אנחנו ערים לחשיבות של כל הפרטים הקטנים שכתובים בחוזה או בהסכם, בייחוד בתחילת הדרך של העסק שמאוד חשוב לנו לקדם ולשווק ולסגור עסקאות. כדאי מאוד להיות ערים לצדדים המשפטיים, וכדי שהעסק יקל על עצמו כדאי מאוד לקבל ליווי של עורך דין לעסקים קטנים.

  כיצד עורך דין לעסקים קטנים יעזור לכם

  עורך דין לעסקים קטנים יסייע לכם לנסח הסכמים מול לקוחות. מצד אחד אנחנו לא רוצים להכביד על לקוחות עם הסכמים מסועפים שלא ניתנים להבנה, ומצד שני חשוב לא להקל ראש. ולכן עורך דין שבקיא בדברים ימצא את דרך המלך וינסח עבורכם הסכם מתאים. כדאי מאוד לא להשתמש בחוזים גנריים (שזו הנטייה של חלק מבעלי העסקים הקטנים) אלא להשקיע קצת יותר ולהחזיק בארסנל שלכם הסכמים שמתאימים לאופי פעילות העסק, לשירותים או המוצרים שהעסק מספק, ולהיקף העסקאות עם הלקוחות. כמובן שבכל שלב של העסק אפשר לשכלל את ההסכמים ולהתאים אותם למצב הנוכחי של העסק.

  ניסוח הסכמים מול ספקים

  עורך דין לעסקים קטנים גם ישלים לכם את התמונה בכל מה שקשור להסכמים מול ספקים. לכל עסק כמעט יש מצד אחד לקוחות ומהצד השני ספקים. לא אחת קורה שבין העסק לבין הספקים עולות אי הסכמות או מחלוקות, וכדי למנוע סיטואציות כאלו להתנהל בצורה טובה חשוב מאוד שההסכמים מול הספקים יתאימו למצבו של העסק ולאינטרסים שלכם. כאן גם הערך המוסף של עו"ד לעסקים קטנים יבוא לידי ביטוי בבדיקת אמינותו של הספק ומשא ומתן ביחס לתנאי ההסכם. ספקים רבים של עסקים קטנים הם ספקים גדולים, ולכן לרוב הם מכתיבים לעסק הסכם כבד שלא ניתן לשינוי בקלות. וכאן בדיוק נכנס לתמונה עורך דין, שיסייע לכם להשיג מול הספק את ההסכם הטוב ביותר עבורכם.

  שתף

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר